O nas

Witam Państwa serdecznie.

Jesteśmy rodziną perukarzy, która zajmuje się włosami słowiańskimi i usługami perukarskimi już od wielu lat.

 
Zasłużeni Mistrzowie perukarstwa i charakteryzacji: Stanisław, Mieczysław i Tadeusz Stępniowscy
 
Nasza Babcia Janina Stępniowska-zasłużony pracownik Opery Śląskiej

Przez ponad 50 lat byliśmy związani ze wspaniałą Operą Śląską w Bytomiu oraz Teatrem im. J. Słowiackiego w Krakowie. W tych właśnie zaczarowanych miejscach, pełnych niesamowitej historii i wielkiego artyzmu Nasi dziadkowie Janina i Stanisław Stępniowscy oraz Mieczysław i Tadeusz Stępniowscy byli zasłużonymi i wielokrotnie odznaczonymi pracownikami, kierownikami perukarnii oraz zajmowali się tak wspaniałym zajęciem jakim jest charakteryzacja. To właśnie Mieczysław Stępniowski został odznaczony Krzyżem Kawalerskim Odrodzenia Polski i  Złotym Krzyżem Zasługi. Ci  tak bliscy Nam ludzie wykonywali  peruki dla artystów Opery i Teatru jak również zajmowali się przygotowywaniem przepięknych peruk dla każdego, kto tylko zapragnął mieć perukę właśnie z najwyższej jakości włosów słowiańskich.

Od 15 lat już nowe, młode pokolenie Naszej rodziny zajmuje się dotarciem do najwyższej jakości włosów słowiańskich oraz usługami związanymi z perukarstwem. Zostaliśmy wspaniale przygotowani do zawodu nie tylko przez Naszą rodzinę, ale także przez nieocenionego człowieka, Mistrza perukarstwa i wieloletniego pracownika Telewizji Polskiej Pana Grzegorza Dąbrowskiego.  Sama również przedłużam swoje włosy od wielu już lat. Miałam włosy przedłużane wieloma metodami dostępnymi na rynku polskim i poza granicami kraju. Miałam również włosy przedłużane wieloma gatunkami włosów. Moje doświadczenia są niestety różne i wielokrotnie byłam niezadowolonym klientem.Nigdy nie otrzymałam certyfikatu i gwarancji, iż jest to włos słowiański od żadnej firmy.

Z włosem słowiańskim zostałyśmy wychowane i z tym pięknym włosem dorastałyśmy, dlatego doskonale wiemy jak powinien wyglądać najprawdziwszy włos słowiański, jaki powinien być w dotyku, jak powinien się układać, jaką powinien mieć grubosć, a  nawet jaki powinien mieć zapach.

Sama doskonale wiem, jak trudno jest dotrzeć do włosów bardzo dobrej jakości, z których będziemy się cieszyć przez długi czas. Często włosy sprzedawane jako naturalne są pomieszane z włosami syntetycznymi lub pokryte silikonem, co powoduje, że włos po kilku myciach nie nadaje się do użytku, mimo tego, że na początku wyglądał bardzo pięknie. Niestety już na dzień dzisiejszy na rynku pojawiło się wielu nieuczciwych sprzedawców włosa słowiańskiego, który tak naprawdę nie ma nic wspólnego  z autentycznym włosem słowiańskim, nie dając przy tym, żadnej gwarancji, iż jest to włos słowiański. Następstwem tego jest niezadowolona i często zrozpaczona klientka, która zapłaciła wysoka cenę za najzwyklejszej jakości włos azjatycki czy indyjski czyli inny włos najniższej klasy i gatunku. Również kiedyś sama należałam do tej grupy ludzi i właśnie dlatego w firmie BELLA DONNA HAIR zakupicie Państwo wyłącznie włos słowiański z gwarancją pochodzenia i autentycznosći oraz z certyfikatem jakosci. ( proszę uważać, ponieważ mamy informację z wielu ważnych żródeł,  iż wiele firm podrabia Nasze teksty, zdjęcia włosów oraz certfikaty !!!!)

Szanowni Państwo!!!

Wiem dobrze co oznacza mieć piękne, długie, wymarzone włosy… Wiem też doskonale jak bardzo to poprawia samopoczucie, daje wiarę w siebie, wnosi w Nasze życie poczucie piękna i elegancji…

Chętnie Państwu w tym pomożemy, aby każda Państwa klientka była wysoce zadowolona i po wyjściu z Państwa salonu poczuła, że zaczyna pewien nowy etap w życiu i co najważniejsze, aby miała pewność, że zapłaciła w salonie za prawdziwy, najwyższej jakości włos słowiański, którym będzie się cieszyła przez długi czas.

Ponieważ nowa fryzura, nowy wygląd to naprawdę  rozpoczęcie nowego, innego, lepszego, pełnego wiary w siebie życia.

Włosy, które posiadamy w sprzedaży, to włosy w 50 % pochodzące od dzieci, czyli włosy najzdrowsze, wspaniale miękkie, delikatne, o różnych fakturach i co najważniejsze o naturalnych kolorach, bez ingerencji farby i innych procesów chemicznych.

Tylko zadowolona klientka jest dowodem na to, że każdy z Nas wykonał swoją prace po prostu dobrze.

Zapraszam do profesjonalnej współpracy salony fryzjerskie i perukarskie oraz wszelkie firmy i osoby zajmujące się profesjonalnym przedłużaniem włosów.Zapraszamy równiez do zakupu włosów osoby prywatne.

Nasza firma słynie z tego, iż zawsze służymy każdej klientce nie tylko miłą i profesjonalną poradą, ale co najważniejsze poradą przede wszystkim uczciwą i prawdziwą, o czym Nasze klientki doskonale wiedzą.

Czekamy na Państwa i na nowe wyzwania związane z Państwa wymogami w Naszej cudownej pracy, gdyż przecież Nasz zawód jest Naszą ogromną pasją.

Było Nam bardzo miło poznać Państwa.

Z poważaniem
Barbara Stępniowska
mgr Izabela Stępniowska

 

Zapraszamy Państwa serdecznie do Naszego salonu. Przy pysznej kawie omowimy wszystko co dla Pańtwa najważniejsze.