Włosy Słowiańskie - sprzedaż

WŁOSY SŁOWIAŃSKIE Z certyfikatem i gwarancją pochodzenia.

Firma BELLA DONNA HAIR posiada w sprzedaży wyłącznie najwyższej jakości włosy słowiańskie - POLSKIE. Ekskluzywna linia włosów naturalnych, słowiańskich, dziewiczych, nigdy nie farbowanych, przeznaczonych do przedłużania włosów następującymi, dostępnymi na rynku metodami: kleje żywiczne, microringi, tulejki, ultradźwięki, taśmy - metoda wszywania, taśmy z klipsami clip-on) oraz pod wszelkie wykonania perukarskie: peruki, pół-peruki, uzupełnianie włosów-lace top,  treski, włosy słowiańskie na taśmie, włosy słowiańskie na taśmie z klipsami, treski w formie kucyka i inne.

EKSKLUZYWNA linia włosów słowiańskich - POLSKICH  to doskonałej jakości włosy naturalne nigdy nie farbowane, gęste, bardzo zdrowe, posortowane według odpowiednich długości. Włosy miękkie, najwyższej jakości co wpływa na ich cenę. Włosy o długiej żywotności (zwykle około 2 lat) w swoim naturalnym kolorze.

Włosy słowiańskie dla najbardziej wymagających klientów, Włosy idealne przygotowane do przedłużania i zagęszczania włosów. Idealne do przygotowania najwyższej jakości peruk i uzupełnień włosów.

Najwyższej klasy, gatunku i jakości włosy na rynku światowym. Włosy bardzo trudno dostępne sprzedawane w kitkach o rożnej gramaturze. Kitki można rozdzielić na połowę, jeśli klientka potrzebuje zakupić mniejszą ilość włosów. Każda kitka to włosy pochodzące od jednej osoby, włosów nigdy nie mieszamy. Najbardziej rzadkie i poszukiwane włosy często pochodzące od dzieci. Włosy można farbować, prostować, kręcić i poddawać wszelkim zabiegom fryzjerskim.

Pochodzenia włosa:

Słowiańskie: Polska ( bardzo miękkie włosy )

Dostępne kolory: Naturalne odcienie.

Przepiękne włosy słowiańskie. Unikalne odcienie.Bardzo rzadko dostępne. BELLA DONNA HAIR    
  1. CIEMNY BLOND: odcienie ciemnego, naturalnego, dziewiczego koloru blond.(od kitki 9 tej z kolei licząc od lewej strony)
  2. ŚREDNI BEŻOWY DZIEWICZY BLOND (kolor absolutnie unikalny, bardzo trudno dostępny, zdarza się bardzo rzadko, 8 pierwszych kitek. licząc od lewej strony)
  3. BRĄZ i odcienie koloru brąz- jasny i ciemny brąz.

Dostępne długości:

  • 25-30 cm
  • 35-40 cm
  • 45-50 cm
  • 50-55 cm
  • 55-60 cm

WŁOSY SŁOWIAŃSKIE NA ZAMÓWIENIE.

Posiadamy w sprzedaży unikalne długości włosa słowiańskiego, niespotykane i bardzo rzadko dostępne długości. 55, cm 60, cm 65 cm, 70 cm. Włosy dostępne na zamówienie klienta po wpłacie zadatku klientka oczekuje nawet do pół roku  czasu oraz wciąż informujemy klientkę o tym jaki włos zostanie dla niej ścięty oraz klientka otrzymuje zdjęcie poprzez wiadomość email. Proszę określić kolor, ilość oraz długość włosa jaki Państwo potrzebujecie, a następnie zapraszamy do rozmowy telefonicznej lub do przybycia do salonu firmy BELLA DONNA HAIR.


FAKTURY WŁOSA.

Podstawową fakturą włosa jest piękny, prosty włos oraz włos delikatnie poddatny.

Włosy falowane lub kręcone są włosami bardzo unikalnymi i bardzo rzadko dostępnymi. Proszę najpierw zapytać o dostępność. Włosy również na zamówienie.


FARBOWANIE WŁOSÓW

Usługa farbowania kitek włosów z ciemnych kolorów na kolor jasny blond. To wielka sztuka !!! Podejmujemy sie zafarbowania tylko włosów , lecz nie wszytskich kitek. Wszystko zalezy od wczesniejszej analizy włosów.

Cena zalezy od stopnia trudnosci. Koszt okolo 3-5 zł za gram.

Nie farbujemy włosów kręconych i falowanych.


BARDZO WAŻNE INFORMACJE »


Sprzedane - Wielka Brytania.

Sprzedane -Polska

Dostępne.