Uzupełnianie włosów

Szanowni Panstwo.

Bardzo miło jest Nam poinformowac Panstwa o wprowadzeniu całowicie nowej usługi w Naszej firmie biorąc pod uwagę wszelkie Państwa oczekiwania i wymagania odnosnie włosa słowiańskiego.
Wprawadzamy usługę przygotowania tzw. LACE TOP, czyli częsciowego uzupełnienia swoich własnych włosów o wspaniały, niewidoczny, pięknie układający się top , przygotowywany wyłącznie
w Naszym salonie przez perukarzy z wieloletnim doswiadczeniem. NAJWAZNIEJSZA INFORMACJA: Uzupełnienie włosów jest przygotowywane wyłącznie z włosów słowianskich, które każda klientka wybierze sobie dla siebie sama podczas wizyty i konsultacji w Naszym salonie Bella Donna HAIR.

Włos słowianski z certyfikatem jakosci i gwarancją autentycznosci.Tylko taki wlos daje mozliwosc pelnego zadowolenia z użytkowania uzupełnień częsciowych, peruk czy wszelkich metod przedłużania włosów.

Firma BELLA DONNA HAIR Polska od wielu już lat posiada w sprzedaży wyłącznie najwyższej jakości włosy słowiańskie. Ekskluzywna linia włosów naturalnych, słowiańskich, dziewiczych, nigdy nie farbowanych, przeznaczonych do przedłużania włosów następującymi, dostępnymi na rynku metodami: kleje żywiczne, microringi, tulejki, taśmy - metoda wszywania, taśmy z klipsami clip-on) oraz pod wszelkie wykonania perukarskie: peruki, pół-peruki, treski, uzupełnienia częsciowe, lace top,  włosy słowiańskie na taśmie z klipsami, treski w formie kucyka i inne.

EKSKLUZYWNA linia włosów słowiańskich to doskonałej jakości włosy naturalne nigdy nie farbowane, gęste, bardzo zdrowe, posortowane według odpowiednich długości. Włosy miękkie, najwyższej jakości co wpływa na ich cenę. Włosy o długiej żywotności (zwykle około 2 lat) w swoim naturalnym kolorze.

Włosy słowiańskie dla najbardziej wymagających klientów, Włosy idealne przygotowane do przedłużania i zagęszczania włosów. Idealne do przygotowania najwyższej jakości peruk i uzupełnień włosów.

Najwyższej klasy, gatunku i jakości włosy na rynku światowym. Włosy bardzo trudno dostępne sprzedawane w kitkach o rożnej gramaturze. Kitki można rozdzielić na połowę, jeśli klientka potrzebuje zakupić mniejszą ilość włosów. Każda kitka to włosy pochodzące od jednej osoby, włosów nigdy nie mieszamy. Najbardziej rzadkie i poszukiwane włosy często pochodzące od dzieci. Włosy można farbować, prostować, kręcić i poddawać wszelkim zabiegom fryzjerskim.

Sama doskonale wiem, jak trudno jest dotrzeć do włosów bardzo dobrej jakości, z których będziemy się cieszyć przez długi czas. Często włosy sprzedawane jako naturalne są pomieszane z włosami syntetycznymi lub pokryte silikonem, co powoduje, że włos po kilku myciach nie nadaje się do użytku, mimo tego, że na początku wyglądał bardzo pięknie. Niestety już na dzień dzisiejszy na rynku pojawiło się wielu nieuczciwych sprzedawców włosa słowiańskiego, który tak naprawdę nie ma nic wspólnego  z autentycznym włosem słowiańskim, nie dając przy tym, żadnej gwarancji, iż jest to włos słowiański. Następstwem tego jest niezadowolona i często zrozpaczona klientka, która zapłaciła wysoka cenę za najzwyklejszej jakości włos azjatycki czy indyjski czyli włos najniższej klasy i gatunku. Również kiedyś sama należałam do tej grupy ludzi i właśnie dlatego w firmie BELLA DONNA HAIR zakupicie Państwo wyłącznie włosy słowiańskie z gwarancją autentycznosci oraz z certyfikatem jakosci.

Zapraszamy Państwa do Naszego biura na konsultację.

Koszt konsultacji to 150 zl. Czas trwania 30-60 min.

W przypadku złożenia zamówienia  koszt konsultacji jest odliczany od ceny końcowej.

Szanowni Państwo!!!

Wiem dobrze co oznacza mieć piękne, długie, wymarzone włosy… Wiem też doskonale jak bardzo to poprawia samopoczucie, daje wiarę w siebie, wnosi w Nasze życie poczucie piękna i elegancji…

Chętnie Państwu w tym pomożemy, aby każda Państwa klientka była wysoce zadowolona i po wyjściu z Państwa salonu poczuła, że zaczyna pewien nowy etap w życiu i co najważniejsze, aby miała pewność, że zapłaciła w salonie za prawdziwy, najwyższej jakości włos słowiański, którym będzie się cieszyła przez długi czas.

Ponieważ nowa fryzura, nowy wygląd to naprawdę  rozpoczęcie nowego, innego, lepszego, pełnego wiary w siebie życia.

Włosy, które posiadamy w sprzedaży, to włosy w 50 % pochodzące od dzieci, czyli włosy najzdrowsze, wspaniale miękkie, delikatne, o różnych fakturach i co najważniejsze o naturalnych kolorach, bez ingerencji farby i innych procesów chemicznych.

Tylko zadowolona klientka jest dowodem na to, że każdy z Nas wykonał swoją prace po prostu dobrze.

Nasza firma słynie z tego, iż zawsze służymy każdej klientce nie tylko miłą i profesjonalną poradą, ale co najważniejsze poradą przede wszystkim uczciwą i prawdziwą, o czym Nasze klientki doskonale wiedzą.

Czekamy na Państwa i na nowe wyzwania związane z Państwa wymogami w Naszej cudownej pracy, gdyż przecież Nasz zawód jest Naszą ogromną pasją.

Serdecznie Państwa zapraszamy i zawsze słuzymy profesjonalna i bardzo miła radą.

Z poważaniem

Zespół Bella Donna HAIR POLSKA

 

Praca ręczna perukarza Bella Donna Hair Polska. Lace Top Częsciowe uzupełnianie włosów.

Na głowie modelki - top pierwszy od lewej strony ( górne zdjęcie )

 

Etap 1- Top - kolor dziewiczy - włosy słowiańskie ciemny blond przed profesjonalną koloryzacją.

 

Etap 2 - Top Po koloryzacji nak kolor piękny jasny blond.

 

Etap 3 - top - częsciowe przepiękne uzupełnienie włosów na głowie. Naturalne, codzienne użytkowanie.